Bitcoin Geliştiricileri Bitcoin’in Kullanımını Arttırmak İçin Yeni Bir Proje Başlattı

Bedava Bitcoin Kazan

Bitcoin Geliştiricileri Bitcoin’in Kullanımını Arttırmak İçin Yeni Bir Proje Başlattı

0 Temmuz tarihinde, John Newberry, Blockchain firmalarının Bitcoin teknolojisini benimsemeleri ve kullanmaları için kurulmuş yeni bir program lan Blockchain Operations Technology Group‘u duyurdu. John Newberry bir Bitcoin geliştiricisi ve fanatik bir BTC taraftarı. Grup şu an için şirketlerin Bitcoin konusunda sıkıntı çektiği iki temel sorun olduğunu ifade etti; ölçeklenebilirlik ve belirli teknolojilerin doğru bir şekilde uygulanması.

Grup temel olarak bir kaç unsura odaklanacak:

SegWit kullanımı
İşlem yığınlama
İşlem ücreti hesaplama
Koin seçimi
Ancak platformun temel 1 tane hedefi var ve o da Bitcoin teknolojisinin bugünün şirketleri tarafından kullanılabilmesi. Grup yenilikçi teknolojileri öğrenip bunları mevcut ürünlere entegre edebilecek bir tür mühendis ağı oluşturmayı hedefliyor. Grubun blog gönderisinde şunlar yazmakta:

” Wences Casares, John Pfeffer ve Chaincode Labs‘ın cömert katkıları sayesinde, geçtiğimiz bir kaç ayı kripto eko sistemi içerisindeki çeşitli yöneticiler ve mühendislerle buluşarak geçirdik veBitcoin mühendislerine blockchain teknolojisini nasıl daha etkili ve verimli kullanabilecekleri hakkında haftalık bir gazete çıkarmaya başladık.”

Firma kripto para borsalarından, teknoloji şirketlerinden ve dijital cüzdan firmalarından bir grup mühendisi bir araya getirip Bitcoin blockchain alt yapısını daha faydalı hale getirmeyi planlıyor. Grup buna ek olarak ilk çalıştayını San Fransisco‘da gerçekleştirdi. Söz konusu çalıştay esnasında katılımcılar ölçeklenme hakkındaki çözümler ve bununla ilgili konular hakkında görüş bildirdi.

Grup buna ek olarak yapılacaklar listesi şeklinde şunları sıraladı:

Bitcoin ağını ve açık kaynak topluluğunun kullanan firmalardan mühendisler ile iletişim kurmaya devam etmek. Şirket açık kaynak endüstrisinin, şu an mevcut olan geleneksel endüstriye göre daha iyi durumda olduğunu iddia ediyor.
Haftalık gazete ve potansiyel bir ”durmadan artan yemek kitabı” şeklinde yüksek kaliteye sahip teknik içerik üretmeye devam etmek.
Bitcoin mühendislerinin gerçek ölçeklenme problemlerini tartışması ve açık kaynak topluluğu için çözümler bulması için daha fazla çalıştay ve çalışma grubu yapmak.
Bitcoin mühendislerinin teknik ölçeklenme sorunlarını tartışması için online bir forum oluşturmak.
Bitcoin ağının genel sağlık durumunu ve ölçeklenme tekniklerinin kullanımını gözetlemek.
Firma buna ek olarak şunları yapmayacağını özellikle vurguladı:

Bir Bitcoin topluluğu. Grup kendilerinin sadece Bitcoin’e önem veren ve bunun başarılı olmasını uman bir grup mühendis ve yardımcıdan ibaret olduklarını belirtti.
Sadece Bitcoin Core’u temsil eden bir şirket.
Herhangi bir Bitcoin firmasını temsil eden bir şirket.
Fanlardan ve katılımcılardan gelen katkılara ve sponsorluklara dayalı bir şirket.
Basın saatine göre Bitcoin’in birim fiyatı 7.366 dolar seviyesinde yer alıyor ve BTC’nin toplam piyasa hacmi ise 126 milyar doların üzerinde.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Copyright 2005 - 2018 - bitcoinkazi.com
Bağlantılar: Bedava Bitcoin Kazanma - Bitcoin Bitcoin Kazanma