Bitcoin hashrate rekor kırdı!

Bedava Bitcoin Kazan

Bitcoin hashrate rekor kırdı!

Bitcoin hashrate rekor kırdı! Boğa piyasası kapıda olabilir

Bitcoin hashrate bugün, tüm zamanların en yüksek istatistiğine ulaştı. Rekor sayı: 44.793.366 TH/s olarak kayıtlara geçti.

Resmi Twitter’da görüntüle
Resmi Twitter’da görüntüle

Beetcoin [10K BTC on LN]
@Beetcoin
#Bitcoin #Mining – New Hash Rate ATH

h/t @francoismasurel

11:00 – 19 Tem 2018
56
28 kişi bunun hakkında konuşuyor
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik
Ağa sürekli olarak eklenen yeni donanım sayesinde, Bitcoin muhtemelen yeni rekorlarla gündeme gelecek. Ulaşılan son ATH, iki hafta boyunca kaydedilen yüzde 15’lik bir artışın ardından gerçekleşti.

Hashrate arttıkça, genel beklenti fiyatın da aynı yönde ilerleyeceği yönünde şekilleniyor. Twitter’daki pek çok gözlemci, bu fikri destekliyor.

Yaşanan bu gelişme, boğa piyasasının habercisi olabilir.

Lee Chan
@LeeCryptoTrader
$BTC#Bitcoin hashrate keeps hitting new ATH and so will price. Price follows hashrate. Why? Because the protocol taps into something greater than any economic, tech, or social or model can fully explain. You have to look past the singularity to get it.

17:51 – 3 Tem 2018
Lee Chan adlı kişinin diğer Tweetlerini gör
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik
chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Copyright 2005 - 2018 - bitcoinkazi.com
Bağlantılar: Bedava Bitcoin Kazanma - Bitcoin Bitcoin Kazanma