Reddit Kurucusu Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahminini Yineledi

Bedava Bitcoin Kazan

Reddit Kurucusu Bitcoin ve Ethereum Fiyat Tahminini Yineledi

Reddit kurucularından Alexis Ohanian Bitcoin ve Ethereum hakkındaki fiyat tahminlerini yinelerken kripto paraların geleceğine dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in kod mekanizmasındaki dirence dikkat çeken Alexis, kriptonun bir para saklama aracı olarak kendini kanıtladığını belirtirken, global çapta sinyallerini aldığımız politik belirsizlik sebebiyle de Bitcoin’in gittikçe önem kazandığını dile getirdi.

Bitcoin’in volatilite sorununa rağmen uzun vadede yukarı yönlü hareket edeceğini belirten Alexis, kripto paranın ölçeklenebilirlik sorunun çözülmesi ile birlikte yukarı yönlü bir sıçrama yapacağını düşündüğünü söyledi.

Blockchain’in internet üzerinde inovatif ve köklü değişiklikler yapabileceğine dikkat çeken Reddit ortak kurucusu, blok zinciri sayesinde dünya genelinde internete erişimi olan kişilerin finansal özgürlüğe kavuşabileceklerini dile getirdi.

Merkezi olmayan para birimlerinde yaşanan gelişmenin fiat paranın sonu olmayacağını düşündüğünü söyleyen Alexis yine de kripto paraların zaman içerisinde daha geniş kullanım alanlarına ulaşacağını, bunun da onların değerini arttıracağını öne sürdü.

2018’de Bitcoin 20.000 Dolar, Ethereum İse 1.500 Dolara Yüksebilir
Bitcoin ve Ethereum hakkindeki fiyat tahminlerini de yineleyen Alexis, dijital altın Bitcoin’in bu sene içerisinde 20.000 dolar seviyesini görebileceğini, blok zinciri üzerinde programlamayı mümkün kılan Ethereum’un ise 1.500 doları kadar test edebileceğini düşündüğünü belirtti.

Reddit kurucusu olmanın yanı sıra yatırım firması Initialized Capital’in de yöneticisi olan Alexis, yatırımlarında geleceğin teknolojisini inşa eden şirketleri aradıklarını da sözlerine ekledi.

Alexis’in açıklamaları Bitcoin’in market içerisindeki hakimiyetinin yüzde 47 ile yıl içinde zirve yaptığı dönemde gelirken, yayın saati itibariyle Bitcoin 8.235 dolar, Ethereum ise 479,5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto paraların toplam market hacmi ise 302,1 milyar dolar düzeylerinde.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Copyright 2005 - 2018 - bitcoinkazi.com
Bağlantılar: Bedava Bitcoin Kazanma - Bitcoin Bitcoin Kazanma